ارائه دهنده ی بهترین خدمات قالیشویی در ایران

شماره تماس:

021-66373414

021-44001940

قالیشویی

قالیشویی ناب

قالیشویی نواب , نواب , شستشوی قالی نواب | قالیشویی ناب

در کارخانه قالیشویی ناب ابتدا پس ازخاکگیری فرشها در سالن شستشو با بهترین موادهای شوینده از قبیل تایدچهار آنزیم ABC ؛ شامپو تگزافون آلمان؛ آبجاول جهت لکه گیری وکلر سدیم جهت زد عفونی وهیدرو شستشو داده میشود وپس از شستشو با آبکشی کامل فرشها وارد دیگ لوله ای سانتر فیوژ میشود تا مواد شوینده کاملا از آن خارج شود : در قالیشویی ناب فرشها لول شده وبسته بندی همراه با کاور رایگان وسرویس VIP صورت میگیرد تحویل فرشها ۴۸ساعته با نازلترین قیمت میباشد

قالیشویی نواب با توجه به استقبال شما عزیزان احداث گردید. با سابقه ای 15 ساله همواره نهایت تلاش خود را نموده ایم تا بهترین و متمایزترین خدمات شستشوی فرش را به مشتریان خود ارائه نمایید و همواره شما عزیزان را در ارجحیت قرار داده ایم.

اکنون شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده با سرعتی بالاتر کلیه خدمات قالیشویی نواب ، خشکشویی و مبلشویی را از شعب رسمی مان و مجهز به بروز ترین و نوین ترین ماشین آلات و دستگاه های مورد نیاز در ارائه خدمات ایده آل دریافت نمایید.
لازم به ذکر است تماس شما با شعبه اصلی مان قالیشویی  نواب برقرار میگردد ولی انجام شستشو و سرویس دهی از طریق شعبه قالیشویی در نواب ما به شما ارائه می گردد.

بعنوان بهترین قالیشویی نواب  بهترین و متمایزترین خدمات شستشوی فرش را می توانید با مناسب ترین قیمت از ما دریافت نمایید. توجه نمایید خدمات ما در تمامی ایام هفته به شما عزیزان ارائه می گردد. هیچ محدودیتی در دریافت خدمات مان نخواهید داشت. اگر ساکن نواب هستید و به خدمات ما نیاز دارید هم اکنون باقالیشویی  نواب در تماس باشید.

قالیشویی نواب