ارائه دهنده ی بهترین خدمات قالیشویی در ایران

شماره تماس:

021-66373414

021-44001940

قالیشویی

درباره ما

قالیشویی پونک , پونک , شستشوی قالی پونک | قالیشویی ناب

در کارخانه قالیشویی ناب ابتدا پس ازخاکگیری فرشها در سالن شستشو با بهترین موادهای شوینده از قبیل تایدچهار آنزیم ABC ؛ شامپو تگزافون آلمان؛ آبجاول جهت لکه گیری وکلر سدیم جهت زد عفونی وهیدرو شستشو داده میشود وپس از شستشو با آبکشی کامل فرشها وارد دیگ لوله ای سانتر فیوژ میشود تا مواد شوینده کاملا از آن خارج شود : در قالیشویی ناب فرشها لول شده وبسته بندی همراه با کاور رایگان وسرویس VIP صورت میگیرد تحویل فرشها ۴۸ساعته با نازلترین قیمت میباشد

قالیشویی پونک  با توجه به استقبال شما عزیزان احداث گردید. با سابقه ای 15 ساله همواره نهایت تلاش خود را نموده ایم تا بهترین و متمایزترین خدمات شستشوی فرش را به مشتریان خود ارائه نمایید و همواره شما عزیزان را در ارجحیت قرار داده ایم.

اکنون شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده با سرعتی بالاتر کلیه خدمات قالیشویی پونک ، خشکشویی و مبلشویی را از شعب رسمی مان و مجهز به بروز ترین و نوین ترین ماشین آلات و دستگاه های مورد نیاز در ارائه خدمات ایده آل دریافت نمایید.
لازم به ذکر است تماس شما با شعبه اصلی مان قالیشویی پونک برقرار میگردد ولی انجام شستشو و سرویس دهی از طریق شعبه قالیشویی در پونک ما به شما ارائه می گردد.

بعنوان بهترین قالیشویی پونک بهترین و متمایزترین خدمات شستشوی فرش را می توانید با مناسب ترین قیمت از ما دریافت نمایید. توجه نمایید خدمات ما در تمامی ایام هفته به شما عزیزان ارائه می گردد. هیچ محدودیتی در دریافت خدمات مان نخواهید داشت. اگر ساکن پونک  هستید و به خدمات ما نیاز دارید هم اکنون با قالیشویی پونکدر تماس باشید.

قالیشویی پونک