دستگاه های قالیشویی

دستگاه های قالیشویی

یک قالیشویی برای اینکه به مشتریان خود بهترین سرویس را بدهد و در رقابت با سایر رقبای خود بتواند به حدی از مقبولیت دست یابد ناگزیر است که به روش های مدرن شستشو رو بیاورد ، اگر بخواهیم از روش های جدید شستشو در یک قالیشویی معتبر صحبت کنیم باید این کار را با یادکردن از ماشین آلات جدید شستشوی فرش مثل دستگاه های شستشوی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ، ماشین شلاق زن ،  آبگیر لوله ای و… انجام دهیم .

برخی از این تجهیزات و ماشین آلات بدون حتی کوچکترین دخالتی از سمت کادرشستشو ، کار شستشوی فرش را بصورت اتوماتیک انجام می دهند ، بدین صورت که فرش ها را به پهنا درون دستگاه قرار داده و کار شستشوی فرش بصورت اتوماتیک انجام می شود .البته میزان موادشستشوی فرش را باید کادر شستشو تعیین کرده و در دستگاه ریخته تا کار شستشوی فرش انجام شود .

شستشوی فرش های ماشینی و دستباف در قالیشویی ها به صورت متفاوتی انجام می شود ، معمولا در قالیشویی ها با استفاده از ماشین آلات جدید در شستشوی فرش ماشینی هیچ مشکلی پیش نمی آید ، زیرا بافت و رنگ فرش ها مصنوعی بوده و امکان تغییر رنگ کمتری در آن وجود دارد ، و شاید هم اصلا تغییر رنگ و قاطی شدن رنگ ها اتفاق نیفتد . اما در مورد فرش های دستباف ، شیوه ی کار به روش دیگری است ، ابتدا باید از عمر فرش اطلاع داشته باشیم و ببینیم آیا امکان پوسیدگی با شستشوی فرش گرانبهای مشتری وجود دارد یا خیر . اگر امکان پوسیدگی فرش دستباف توسط کادر قالیشویی محتمل بود باید حتما به مشتری اطلاع داده شود تا درصورت بروز هر ایرادی درپایان شستشو ، مشکلی برای مشتری و قالیشویی بوجود نیاید . اگر فرش دستباف شرایط پوسیدگی را دارد بهتر است که با احتیاط و بوسیله ی دست شسته شود و درغیر اینصورت عملیات شستشو توسط دستگاه های قالیشویی و با نظر به بافت فرش و استفاده از مواد مناسب ، انجام شود . در مورد فرش های دستباف قبل از شستشو باید به این نکته اشاره کرد که  پارچه ای نمناک سفید و روشنی بر سطح فرش کشیده شود تا از پس ندادن رنگ  اطمینان حاصل کنیم .

یک قالیشویی معتبر برای شستشوی فرش های مشتریان ، مخصوصا شستشوی فرش دستباف به مشتریان تضمین می دهد ، البته این ضمانت یک ضمانت کاغذی نیست و به اعتبار یک قالیشویی بستگی دارد ، معتبر بودن قالیشویی به تعهد آن در قبال کار شستشوی فرش بستگی دارد . برای اعتبار یک قالیشویی و درجه ی معتبربودن آن می توان به سخنان مشتریان قبلی قالیشویی و دوستان خود  که کارشستشوی فرش را به آن قالیشویی واگذارکردند ، اعتماد کرد .

درجه ی معتبربودن یک قالیشویی به تجهیزات و ماشین آلات جدید شستشوی فرش ، و نحوه ی درست از این امکانات نیز بستگی دارد .

 

قالیشویی ناب کارپت با بهره گرفتن از جدیدترین ماشین آلات قالیشویی ، کار شستشوی فرش های شما را آسان کرده و به شما این اطمینان را می دهد که درکمترین زمان و با بهترین مواد شستشو ، فرش های شما را روشن تر از قبل به شما تحویل دهد .

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.